www.kanaryaistatistik.com

              
       
 

DÜNYA YARIŞMALARI BAŞARI SIRALAMASI

                                                                                      
2017 SEZONUNDA ALINAN DÜNYA DERECELERİ
SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 HİLMİ SÜER ANTALYA K.S.Y.D. 3 2 5 E171 Lancshire Beyaz Tepeli Takım 2.
E174 Lancshire Tepeli Tek 1.
E173 Lancshire Tepeli Takım 3.
 E175 Lancshire Beyaz Faktör Tepesiz Takım 2.
E175 Lancshire Beyaz Faktör Tepesiz Takım 3.
E178 Lancshire Tepesiz Tek 1.
E177 Lancshire Tepesiz Takım 1.
E180 Rhinlander Lipokrom Beyaz Faktör Tepeli Tek 3.
E184 Rhinlander Tepesiz Lipokrom Beyaz Faktör Tek 3.
E183 Rehinlander Tepesiz Lipokrom Beyaz Faktör Tk 3.
18
2 AZİZ ÇETİN ANTALYA 2 1 1 E260 Gloster Tepeli Lipokrom Tek 1.
E260 Gloster Tepeli Lipokrom Tek 2.
E265 Gloster Tepeli Melanin Ahraç Takım 1.
E272 Gloster Tepesiz Melanin Tek 3.
9
3 AKİF BİRİNCİ İSTANBUL SER.D. 2 1 0 E282 Crested Melanin Tek 1.
E281 Crested Melanin Takım 2.
E284 Crested Lipokrom Ahraç Tek 1.
8
4 HAKAN YAŞGÜL İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 0 E152 Yorkshire Beyaz Faktör Tek 1.
E152 Yorkshire Beyaz Faktör Tek 2.
E154 Yorkshire Lipokrom Tek 1.
8
5 AHMET DÖNMEZ ANTALYA 1 1 0 E155 Yorkshire Melanin Takım 1.
E157 Yorkshire Lipokrom Ahraç Takım 2.
5
6 ALİ ASFUROĞLU MERSİN K.S.D. 1 1 0 E153 Yorkshire Lipokrom Takım 1.
AGI Melanin Tek 2.
5
7 ORHAN KELEŞOĞLU GAZİANTEP  1 0 1 E284 Crested Lipokrom Ahraç Tek 3.
E296 Crestbred Melanin Ahraç Tek 1.
4
8 SEDAT CAN D.K.K.D. 0 2 0 F1220 Diamante codarossa giallo Tek 2.
F1224 Diamante codarossa diluito Tek 2.
4
9 ERKAN TUNCAR TEKİRDAĞ 0 1 1 E154 Yorkshire Lipokrom Tek 2.
E153 Yorkshire Lipokrom Takım 3.
3
10 YUSUF GÜVENİR TEKİRDAĞ 1 0 0 E194 Fiorino Tepeli lipokrom Ahraç Tek 1. 3
11 HALİL KELEBEK BURSA K.S.Y.D. 1 0 0 Padovan Lipokrom Tek 1. 3
12 SALİH KARACAN KOCAELİ O.D. 1 0 0 E292 Crestbred Melanin Tek 1. 3
13 ÖZKAN MERSİN KAYSERİ 1 0 0 E263 Gloster Tepeli Lipokrom Ahraç Takım 1. 3
14 KEMAL DOĞAN D.K.K.D. 1 0 0 E311 Irish Fancy Melanin Takım 1. 3
15 RÜŞTÜ ŞENTÜRK KIVGADER 1 0 0 F1202 Diamante baveEa Ino Tek 1. 3
16 OĞUZ ÖZKAYA ANTALYA 0 1 0 E153 Yorkshire Lipokrom Takım 2. 2
17 MUSTAFA AÇKI D.K.K.D. 0 1 0 E184 Rhinlander Tepesiz Lipokrom Beyaz Faktör Tek 2. 2
18 ERTUĞRUL KAZANOĞLU DENİZLİ S.D. 0 0 2 E227 Scotch Fancy Beyaz Faktör Takım 3.
E241 Japon Hoso Melanin Takım 3.
2
19 NURİ YILDIZ İSTANBUL A.K.S.D. 0 1 0 D63 Lutino Mozaik Takım 2. 2
20 CAN BAŞBAYRAKTAR BODRUM 0 1 0 E296 Norwich Beyaz Faktör Tek 2. 2
21 Ö.İHSAN IŞILAY D.K.K.D. 0 1 0 E160 Yorkshire Melanin Ahraç 2. 2
22 HARUN KILIÇ UŞAK K.K.S.D. 0 0 1 AGI Lipokrom Ahraç Tek 3. 1
23 UFUK BUYURGAN BAŞKENT K.S.Ü.D. 0 0 1 E296 Norwich Beyaz Faktör Tek 3. 1
  TOPLAM   18 15 12   96


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 NURİ YILDIZ İSTANBUL A.K.S.D.   1   D63 Lutino Mozaik Takım 2. 2
  TOPLAM   0 1 0   2


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 ALİ ASFUROĞLU MERSİN K.S.D.   1   AGI Melanin Tek 2. 2
2 HARUN KILIÇ UŞAK K.K.S.D.     1 AGI Lipokrom Ahraç Tek 3. 1
  TOPLAM   0 1 1   3


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 HALİL KELEBEK BURSA K.S.Y.D. 1     Padovan Lipokrom Tek 1. 3
  TOPLAM   1 0 0   3

SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 HAKAN YAŞGÜL İSTANBUL A.K.S.D. 2 1   E152 Yorkshire Beyaz Faktör Tek 1.                      E152 Yorkshire Beyaz Faktör Tek 2. E154YorkshireLipokromTek 1.                                      8
2 AHMET DÖNMEZ ANTALYA 1 1   E155 Yorkshire Melanin Takım 1.                            E157 Yorkshire Lipokrom Ahraç Takım 2. 5
3 ERKAN TUNCAR TEKİRDAĞ   1 1 E154 Yorkshire Lipokrom Tek 2.                           E153 Yorkshire Lipokrom Takım 3. 3
4 ALİ ASFUROĞLU MERSİN K.S.D. 1     E153 Yorkshire Lipokrom Takım 1. 3
5 OĞUZ ÖZKAYA ANTALYA   1   E153 Yorkshire Lipokrom Takım 2. 2
6 Ö.İHSAN IŞILAY D.K.K.D.   1   E160 Yorkshire Melanin Ahraç 2. 2
  TOPLAM   4 5 1   23


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 HİLMİ SÜER ANTALYA K.S.Y.D. 3 2 2 E171 Lancshire Beyaz Tepeli Takım2.                   
E174 Lancshire Tepeli Tek 1.                              E173 Lancshire Tepeli Takım 3.                           E175 Lancshire Beyaz Faktör Tepesiz Takım 2     
E175 Lancshire Beyaz Faktör Tepesiz  Takım 3.  
E178 Lancshire Tepesiz Tek1.
E177 Lancshire Tepesiz Takım 1.
15
  TOPLAM   3 2 2   15


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 HİLMİ SÜER ANTALYA K.S.Y.D.     3 E180 Rhinlander Lipokrom Beyaz Faktör Tepeli Tek 3.  E184 Rhinlander Tepesiz Lipokrom Beyaz Faktör Tek 3. E183 Rehinlander Tepesiz Lipokrom Beyaz Faktör Tk 3. 3
2 MUSTAFA AÇKI D.K.K.D.   1   E184 Rhinlander Tepesiz Lipokrom Beyaz Faktör Tek 2. 2
  TOPLAM   0 1 3   5


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 YUSUF GÜVENİR TEKİRDAĞ 1     E194 Fiorino Tepeli lipokrom Ahraç Tek 1. 3
  TOPLAM   1 0 0   3


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 ERTUĞRUL KAZANOĞLU DENİZLİ S.D.     1 E227 Scotch Fancy Beyaz Faktör Takım 3. 1
  TOPLAM   0 0 1   1


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 ERTUĞRUL KAZANOĞLU DENİZLİ S.D.     1 E241 Japon Hoso Melanin Takım 3. 1
  TOPLAM   0 0 1   1


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 AZİZ ÇETİN ANTALYA 2 1 1 E260 Gloster Tepeli Lipokrom Tek 1.                          
E260 Gloster Tepeli Lipokrom Tek 2.                          
E265 Gloster Tepeli Melanin Ahraç Takım 1.                
E272 Gloster Tepesiz Melanin Tek 3.
9
2 ÖZKAN MERSİN KAYSERİ 1     E263 Gloster Tepeli Lipokrom Ahraç Takım 1. 3
  TOPLAM   3 1 1   12


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 AKİF BİRİNCİ İSTANBUL SER.D. 2 1   E282 Crested Melanin Tek 1.                                   
E281 Crested Melanin Takım 2.                                  
E284 Crested Lipokrom Ahraç Tek 1.
8
2 ORHAN KELEŞOĞLU GAZİANTEP  1   1 E284 Crested Lipokrom Ahraç Tek 3.             
E296 Crestbred Melanin Ahraç Tek 1.
4
3 SALİH KARACAN KOCAELİ O.D. 1     E292 Crestbred Melanin Tek 1. 3
  TOPLAM   4 1 1   15


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 CAN BAŞBAYRAKTAR BODRUM   1   E296 Norwich Beyaz Faktör Tek 2. 2
2 UFUK BUYURGAN BAŞKENT K.S.Ü.D.     1 E296 Norwich Beyaz Faktör Tek 3. 1
  TOPLAM   0 1 1   3


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 KEMAL DOĞAN D.K.K.D. 1     E311 Irish Fancy Melanin Takım 1. 3
TOPLAM   1     3


SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük DERECE ALDIĞI KATEGORİLER PUAN
1 SEDAT CAN D.K.K.D.   2   F1220 Diamante codarossa giallo Tek 2.    
F1224 Diamante codarossa diluito Tek 2.
4
2 RÜŞTÜ ŞENTÜRK KIVGADER 1     F1202 Diamante baveEa Ino Tek 1. 3
  TOPLAM   1 2 0   7


GÜNÜMÜZE KADAR ALINAN DÜNYA DERECELERİ
SIRA  ADI SOYADI DERNEĞİ ALTIN GÜMÜŞ BRONZ PUAN
1 HİLMİ SÜER ANTALYA K.S.Y.D. 10 10 13 63
2 OĞUZ ÖZKAYA ANTALYA K.S.Y.D. 6 7 4 36
3 BARIŞ ÖKTEM İZMİR SER. DER. 5 5 2 27
4 AZİZ ÇETİN ANTALYA K.S.Y.D. 6 1 4 24
5 AHMET DÖNMEZ ANTALYA K.S.Y.D. 5 4   23
6 AHMET KESEBİR İST. KAN.SEV.D. 4 1 2 16
7 FİKRET ÖZBORA A.O.D 2 4 2 16
8 AKİF BİRİNCİ İST. SERN. DER. 4 2   16
9 AHMET OĞUZ ALAYLI K.K.S.D. 2 4 1 15
10 ERKAN TUNCAR TEKİRDAĞ   3 6 12
11 ZİYA ÜNSAL AYKUT (GLOSTER GURUP) BAŞKENT 1 3 2 11
12 ÜNAL ACUN A.O.D 1 2 1 8
13 CAN BAŞBAYRAKTAR BODRUM 2 1   8
14 HALİL KELEBEK BURSA K.S.Y.D. 2 1   8
15 HAKAN YAŞGÜL İSTANBUL A.K.S.D. 2 1   8
16 YILMAZ ÇAKMAK BURSA   3 1 7
17 NURİ YILDIZ İSTANBUL K.S.D. 1 2   7
18 ALİ ASFUROĞLU MERSİN K.S.D. 1 2   7
19 İBRAHİM YÖNET İST. SERN. DER. 1 1 1 6
20 RAGIP ÇİZMECİ BOLU O.D. 2     6
21 ŞÜKRÜ ONARAN ANTALYA K.S.Y.D. 1 1 1 6
22 YAKUP ERDEM ANTALYA K.S.Y.D. 2     6
23 ZUHAL DAŞTAN A.O.D. 1 1   5
24 EMİN VATANSEVER D.K.K.D. 1 1   5
25 MURAT KILIÇ KOCAELİ O.D. 1 1   5
26 CÜNEYT ONUK KOCAELİ 1   1 4
27 ŞENOL SATILMIŞ ANTALYA 1   1 4
28 ORHAN KELEŞOĞLU GAZİANTEP  1 0 1 4
29 SEDAT CAN D.K.K.D.   2   4
30 ABDÜLKADİR AYYILMAZ A.O.D     3 3
31 CAN ÖNCEL D.K.K.D. 1     3
32 ERSEN YAĞ SEYHAN 1     3
33 HAKAN POLAT D.K.K.D.   1 1 3
34 METİN VAROL TEKİRDAĞ 1     3
35 ORHAN AĞAÇDELEN EDREMİT 1     3
36 OSMAN ŞEKERCİOĞLU BURSA 1     3
37 SELÇUK ERDEM İST.SERN. DER. 1     3
38 SÜLEYMAN CEM BOSTANCI D.K.K.D. 1     3
39 OĞUZ ERTOP KOCAELİ   1 1 3
40 UĞUR ŞENOL İSTANBUL K.S.D. 1     3
41 HAKAN POLAT D.K.K.D. 1     3
42 NECDET KARACA K.K.S.D. 1     3
43 AHMET HASLEBLEBİCİ MANİSA 1     3
44 AZİZ ÇİN İSTANBUL A.K.S.D. 1     3
45 DENİZ ALADAĞ D.K.K.D. 1     3
46 HÜSEYİN AKTÜRK BOLU O.D. 1     3
47 HÜSEYİN EMER İZMİR S.D. 1     3
48 MEHMET KARAKUŞ ANKORDER 1     3
49 MEHMET PİDELİOĞLU BANDIRMA K.S.Y.D. 1     3
50 SERDAR ENDER KOCAELİ O.D. 1     3
51 HARUN KILIÇ UŞAK   1 1 3
52 ERTUĞRUL KAZANOĞLU DENİZLİ S.D.     3 3
53 YUSUF GÜVENİR TEKİRDAĞ 1     3
54 SALİH KARACAN KOCAELİ O.D. 1     3
55 ÖZKAN MERSİN KAYSERİ 1     3
56 KEMAL DOĞAN D.K.K.D. 1     3
57 RÜŞTÜ ŞENTÜRK KIVGADER 1     3
58 AHMET BARIŞ GÖÇMEZ KOCAELİ   1   2
59 MÜNİR BASTANCI D.K.K.D.   1   2
60 OKTAY SARITAŞ A.O.D   1   2
61 YİĞİT ÖZKAYA ANTALYA   1   2
62 URAL SARI İSTANBUL K.S.D.   1   2
63 HÜSEYİN SALI EDREMİT   1   2
64 ALİ KARAKAYA İZMİR S.D.   1   2
65 YAVUZ BAŞARAN İSTANBUL A.K.S.D.   1   2
66 MUSTAFA AÇKI D.K.K.D.   1   2
67 Ö.İHSAN IŞILAY D.K.K.D.   1   2
68 A.SERDAR ŞAHİN D.K.K.D.     1 1
69 HALUK SERMET İST.ORNT.DER.     1 1
70 MEHMET ALİ KOÇ D.K.K.D.     1 1
71 SEDAT GENÇ K.K.S.D.     1 1
72 SÜLEYMAN AKKAN İST. KAN.SEV.D.     1 1
73 ERKAN KONAK D.K.K.D.     1 1
74 RESUL VARAN İZMİR S.D.     1 1
75 SÜLEYMAN ÇAĞLAR İZMİR K.S.Y.D.     1 1
76 TARIK HADİKOĞLU GAZİANTEP K.Y.D.     1 1
77 UFUK BUYURGAN BAŞKENT K.S.Ü.D.     1 1
TOPLAM 89 76 62 481