www.kanaryaistatistik.com

              
       
 

YORKSHIRE 2017 SEZONU

ADANA - KOCAELİ - ANTALYA - BURSA - ANKARA -TÜRKİYE

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 6 16 8 10 4 3 2 114
2 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 6 12 6 3 2 2 3 77
3 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D. 4 3 6 4 1 2 1 41
4 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 3 8 4 3 0 0 0 35
5 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 5 3 5 3 1 0 1 30
6 ERKAN TUNCAR 59-080 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 3 0 1 2 2 2 2 28
7 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D. 3 4 5 1 0 0 0 23
8 FERSAN TOKLUOĞLU 34D-650 D.K.K.D 4 2 1 3 1 1 0 21
9 İHSAN ÖZCAN IŞILAY 34D-628 D.K.K.D 5 0 2 2 2 0 1 20
10 UFUK GÜLEŞ 01C-044 ÇUKUROVA O.D. 3 4 1 2 0 0 0 16
11 SİNAN YÜKSEL 41-627 KOCAELİ O.D. 4 0 3 4 1 0 0 16
12 OĞUZ ERTOP 41-036 KOCAELİ O.D. 1 0 0 0 2 0 1 14
13 HAKAN KESKİN 34D-640 D.K.K.D 2 3 1 0 0 0 1 13
14 CEMİL KÖSEOĞLU 41-222 KOCAELİ O.D. 3 0 3 3 0 1 0 13
15 MUSTAFA GÜNDÜZ 10O-012 EDREMİT O.D. 2 1 1 0 1 0 1 13
16 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D. 4 2 2 2 0 0 0 12
17 SERKAN MANUS 01C-025 ÇUKUROVA O.D. 1 1 4 0 0 0 0 11
18 ALAATTİN KORKMAZ 27T-018 GAZİANTEP K.K.K.D. 5 0 2 3 0 1 0 11
19 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 3 1 1 5 0 0 0 10
20 SÜLEYMAN BAŞKAL 41-510 KOCAELİ O.D. 5 1 1 1 0 1 0 10
21 AHMET GÜÇLÜ 07-161 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 1 0 0 1 0 9
22 Önder ÖNDE 10O-002 EDREMİT O.D. 5 1 0 0 1 0 0 9
23 ADNAN SERT 01C-084 ÇUKUROVA O.D. 1 1 2 1 0 0 0 8
24 TAMER BEKDEMİR 06A-121 ANKORDER 4 1 2 1 0 0 0 8
25 FATİH YILMAZ 55-112 KARADENİZ K.S.Y.D. 5 1 2 1 0 0 0 8
26 OKTAY SAKİN 07-264 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 0 1 0 1 0 8
27 SÜLEYMAN ÇAĞLAR 35K-582 İZMİR K.S.Y.D. 2 1 0 1 0 0 2 8
28 OĞUZHAN DERECİ 07-300 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 1 2 0 0 0 7
29 Mehmet Erdal ŞİRİKOĞLU 27T-020 GAZİANTEP K.K.K.D. 4 2 0 1 0 0 0 7
30 MUSTAFA YILMAZ 53-074 RİZE D.K.K.D. 1 1 2 0 0 0 0 7
31 NERMİ TAŞAR 34D-031 D.K.K.D 2 1 1 2 0 0 0 7
32 ALP KÜRŞAT ÖRS 41-333 KOCAELİ O.D. 3 0 1 1 0 1 0 7
33 Metin ÇORAPÇILAR 10O-055 EDREMİT O.D. 5 2 0 0 0 0 0 6
34 TAMER ACAR 10O-011 EDREMİT O.D. 2 2 0 0 0 0 0 6
35 AHMET HASLEPLEBİCİ 45-026 MANİSA K.D. 4 1 1 1 0 0 0 6
36 Bilgin ÖRKÜN 41-591 KOCAELİ O.D. 2 0 0 0 1 0 0 6
37 HAKAN YAŞGÜL 34K-855 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 0 0 0 1 1 6
38 UĞUR BİRTEKSÖZ 34D-270 D.K.K.D 1 0 0 0 1 0 0 6
39 AGAH EMRE KAYIŞ 01C-065 ÇUKUROVA O.D. 1 1 1 0 0 0 0 5
40 MEHMET KÖSE 41-590 KOCAELİ O.D. 3 1 1 0 0 0 0 5
41 ÜMİT SUCU 41-581 KOCAELİ O.D. 3 1 1 0 0 0 0 5
42 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D. 1 1 1 0 0 0 0 5
43 Mahmut ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 5 0 2 1 0 0 0 5
44 BİROL ILGÖR 10O-001 EDREMİT O.D. 4 0 2 0 0 0 0 4
45 HARUN COŞKUN 01-074 SEYHAN K.Ö.K.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
46 SÜLEYMAN TABAKOĞLU 35T-010 TİRE K.S.Y.D. 1 1 0 1 0 0 0 4
47 SERDAR ENDER 41-188 KOCAELİ O.D. 2 0 1 2 0 0 0 4
48 SEZGİN GÜL 07-209 ANTALYA K.S.Y.D. 3 1 0 1 0 0 0 4
49 Bariş PİRİNÇİOĞLU 41-464 KOCAELİ O.D. 3 0 0 0 0 1 0 4
50 HAKAN KARADENİZLİ 34D-108 D.K.K.D 1 0 0 0 0 1 0 4
51 ALİ CENGİZ 07-214 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
52 EROL ÖZCAN 07-275 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
53 OLCAY MATLAR 41-365 KOCAELİ O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
54 BERK BİNGÖL 41-650 KOCAELİ O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
55 RECEP DÜREN 45-494 MANİSA K.D. 5 0 1 1 0 0 0 3
56 ÖNER ZOBAR 01C-198 ÇUKUROVA O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
57 SALİH KARACAN 41-223 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
58 RUSTEM CAYLI 41-682 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
59 BURHAN DEMİRALP 35K-241 İZMİR K.S.Y.D. 3 0 1 1 0 0 0 3
60 CİHAN YILDIZ 10O-023 EDREMİT O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
61 ERKAN KESEPARA 41-630 KOCAELİ O.D. 4 0 1 1 0 0 0 3
62 Tamer KUBUS 06A-004 ANKORDER 3 0 1 1 0 0 0 3
63 AYHAN BUĞDAY 35Y-300 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
64 İLKER TÜKENMEZ 41-400 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
65 EMİRHAN AHMET ÖNCÜ 41-576 KOCAELİ O.D. 4 0 1 0 0 0 0 2
66 ERTAN TANTAŞ 41-379 KOCAELİ O.D. 3 0 1 0 0 0 0 2
67 ÖZCAN OCAKTAN 10O-066 EDREMİT O.D. 2 0 0 2 0 0 0 2
68 FERHAT ŞİRİN 41-670 KOCAELİ O.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
69 FUAT KAYADİBİ 01C-052 ÇUKUROVA O.D. 2 0 0 2 0 0 0 2
70 VEYSEL YAŞAR 01C-213 ÇUKUROVA O.D. 3 0 1 0 0 0 0 2
71 MUAMMER YILMAZ 34D-710 D.K.K.D 1 0 1 0 0 0 0 2
72 HÜSEYİN AKTÜRK 14-005 BOLU O.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
73 COŞKUN DURU 35S-1067 İZMİR S.D. 3 0 1 0 0 0 0 2
74 HASAN AK 33-083 MERSİN K.S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
75 Sedat KORKMAZ 41-584 KOCAELİ O.D. 3 0 1 0 0 0 0 2
76 HUSEYİN EFE 41-652 KOCAELİ O.D. 3 0 0 2 0 0 0 2
77 HARUN ÖZBEK 58-037 SİVAS K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
78 MUSTAFA SERT 59-007 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 3 0 0 0 0 0 1 2
79 Murat BİÇER 41-399 KOCAELİ O.D. 2 0 0 0 0 0 1 2
80 METİN ORMANCI 41-671 KOCAELİ O.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
81 İSMAİL ANİL RECEPÇE 45-259 MANİSA K.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
82 HASAN HERGANİ 06B-035 BAŞKENT K.S.Ü.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
83 ÜMİT ÇAKIT 41-579 KOCAELİ O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
84 DURSUN ÇAYLAK 59-226 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1 0 0 1 0 0 0 1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 FERSAN TOKLUOĞLU 34D-650 D.K.K.D 1 1 1 1     12
2 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 1     1     9
3 SERKAN MANUS 01C-025 ÇUKUROVA O.D. 1 2         7
4 OKTAY SAKİN 07-264 ANTALYA K.S.Y.D. 1       1   7
5 SÜLEYMAN ÇAĞLAR 35K-582 İZMİR K.S.Y.D. 1         2 7
6 SİNAN YÜKSEL 41-627 KOCAELİ O.D.   2 2       6
7 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 1 1         5
8 HAKAN YAŞGÜL 34K-855 İSTANBUL A.K.S.D.         1   4
9 ÖNER ZOBAR 01C-198 ÇUKUROVA O.D. 1           3
10 SALİH KARACAN 41-223 KOCAELİ O.D. 1           3
11 RUSTEM CAYLI 41-682 KOCAELİ O.D. 1           3
12 BURHAN DEMİRALP 35K-241 İZMİR K.S.Y.D.   1 1       3
13 ERKAN KESEPARA 41-630 KOCAELİ O.D.   1 1       3
14 İLKER TÜKENMEZ 41-400 KOCAELİ O.D. 1           3
15 CEMİL KÖSEOĞLU 41-222 KOCAELİ O.D.   1         2
16 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D.   1         2
17 HASAN AK 33-083 MERSİN K.S.D.   1         2
18 HUSEYİN EFE 41-652 KOCAELİ O.D.     2       2
19 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER     1       1
20 SÜLEYMAN TABAKOĞLU 35T-010 TİRE K.S.Y.D.     1       1

 


ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 3 1   1     17
2 ERKAN TUNCAR 59-080 TEKİRDAĞ K.K.K.D.   1   1   1 10
3 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 1 3         9
4 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D. 1   2   1   9
5 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D. 1   2       5
6 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D.   2         4
7 Bariş PİRİNÇİOĞLU 41-464 KOCAELİ O.D.         1   4
8 FERSAN TOKLUOĞLU 34D-650 D.K.K.D 1           3
9 SÜLEYMAN TABAKOĞLU 35T-010 TİRE K.S.Y.D. 1           3
10 ÜMİT SUCU 41-581 KOCAELİ O.D. 1           3
11 CEMİL KÖSEOĞLU 41-222 KOCAELİ O.D.     2       2
12 MUSTAFA YILMAZ 53-074 RİZE D.K.K.D.   1         2
13 BİROL ILGÖR 10O-001 EDREMİT O.D.   1         2
14 MUSTAFA SERT 59-007 TEKİRDAĞ K.K.K.D.           1 2
15 NERMİ TAŞAR 34D-031 D.K.K.D     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 3 1     1 1 17
2 İHSAN ÖZCAN IŞILAY 34D-628 D.K.K.D     1 1   1 9
3 SİNAN YÜKSEL 41-627 KOCAELİ O.D.     2 1     8
4 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D. 1 2         7
5 UFUK GÜLEŞ 01C-044 ÇUKUROVA O.D. 2           6
6 HAKAN KESKİN 34D-640 D.K.K.D 2           6
7 FERSAN TOKLUOĞLU 34D-650 D.K.K.D     1   1   5
8 FATİH YILMAZ 55-112 KARADENİZ K.S.Y.D. 1 1         5
9 CEMİL KÖSEOĞLU 41-222 KOCAELİ O.D.   2         4
10 TAMER ACAR 10O-011 EDREMİT O.D. 1           3
11 RECEP DÜREN 45-494 MANİSA K.D.   1 1       3
12 SERKAN MANUS 01C-025 ÇUKUROVA O.D.   1         2
13 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER   1         2
14 COŞKUN DURU 35S-1067 İZMİR S.D.   1         2
15 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER     1       1
16 ALAATTİN KORKMAZ 27T-018 GAZİANTEP K.K.K.D.     1       1
17 SERDAR ENDER 41-188 KOCAELİ O.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 2 3 3     1 17
2 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 1 1 1   1   10
3 OĞUZ ERTOP 41-036 KOCAELİ O.D.       1     6
4 UĞUR BİRTEKSÖZ 34D-270 D.K.K.D       1     6
5 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1         5
6 ADNAN SERT 01C-084 ÇUKUROVA O.D. 1 1         5
7 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D. 1   1       4
8 HAKAN KESKİN 34D-640 D.K.K.D   1       1 4
9 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D.         1   4
10 TAMER BEKDEMİR 06A-121 ANKORDER 1   1       4
11 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER     3       3
12 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D. 1           3
13 OĞUZHAN DERECİ 07-300 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
14 BERK BİNGÖL 41-650 KOCAELİ O.D. 1           3
15 MUSTAFA GÜNDÜZ 10O-012 EDREMİT O.D.   1         2
16 HÜSEYİN AKTÜRK 14-005 BOLU O.D.   1         2
17 Sedat KORKMAZ 41-584 KOCAELİ O.D.   1         2

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 2       10
2 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 1     1     9
3 Önder ÖNDE 10O-002 EDREMİT O.D. 1     1     9
4 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 1 1 1     1 8
5 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D.   1 1   1   7
6 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D. 2           6
7 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1 1         5
8 MUSTAFA GÜNDÜZ 10O-012 EDREMİT O.D. 1         1 5
9 ALP KÜRŞAT ÖRS 41-333 KOCAELİ O.D.     1   1   5
10 NERMİ TAŞAR 34D-031 D.K.K.D 1           3
11 İHSAN ÖZCAN IŞILAY 34D-628 D.K.K.D   1         2
12 SİNAN YÜKSEL 41-627 KOCAELİ O.D.   1         2
13 UFUK GÜLEŞ 01C-044 ÇUKUROVA O.D.   1         2
14 SERKAN MANUS 01C-025 ÇUKUROVA O.D.   1         2
15 SÜLEYMAN BAŞKAL 41-510 KOCAELİ O.D.   1         2
16 AGAH EMRE KAYIŞ 01C-065 ÇUKUROVA O.D.   1         2
17 ADNAN SERT 01C-084 ÇUKUROVA O.D.     1       1
18 OĞUZHAN DERECİ 07-300 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1
19 FERSAN TOKLUOĞLU 34D-650 D.K.K.D     1       1
20 ÖZCAN OCAKTAN 10O-066 EDREMİT O.D.     1       1
21 FUAT KAYADİBİ 01C-052 ÇUKUROVA O.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 3 2 1 1 1   24
2 AHMET GÜÇLÜ 07-161 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1     1   9
3 Bilgin ÖRKÜN 41-591 KOCAELİ O.D.       1     6
4 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1   1       4
5 FATİH YILMAZ 55-112 KARADENİZ K.S.Y.D.   1 1       3
6 SEZGİN GÜL 07-209 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
7 EROL ÖZCAN 07-275 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
8 OLCAY MATLAR 41-365 KOCAELİ O.D. 1           3
9 CİHAN YILDIZ 10O-023 EDREMİT O.D. 1           3
10 OĞUZ ERTOP 41-036 KOCAELİ O.D.           1 2
11 MUSTAFA YILMAZ 53-074 RİZE D.K.K.D.   1         2
12 HARUN ÖZBEK 58-037 SİVAS K.S.Y.D.   1         2
13 OĞUZHAN DERECİ 07-300 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1
14 SERDAR ENDER 41-188 KOCAELİ O.D.     1       1
15 AHMET HASLEPLEBİCİ 45-026 MANİSA K.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4   1 1   1 21
2 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D. 2 3 1 1   1 21
3 SÜLEYMAN BAŞKAL 41-510 KOCAELİ O.D. 1   1   1   8
4 HARUN COŞKUN 01-074 SEYHAN K.Ö.K.D. 1   1       4
5 HAKAN KARADENİZLİ 34D-108 D.K.K.D         1   4
6 MUSTAFA YILMAZ 53-074 RİZE D.K.K.D. 1           3
7 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D. 1           3
8 Tamer KUBUS 06A-004 ANKORDER   1 1       3
9 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D.   1         2
10 NERMİ TAŞAR 34D-031 D.K.K.D   1         2
11 ADNAN SERT 01C-084 ÇUKUROVA O.D.   1         2
12 ÜMİT SUCU 41-581 KOCAELİ O.D.   1         2
13 VEYSEL YAŞAR 01C-213 ÇUKUROVA O.D.   1         2
14 MUAMMER YILMAZ 34D-710 D.K.K.D   1         2
15 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER     1       1
16 OKTAY SAKİN 07-264 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1
17 SÜLEYMAN ÇAĞLAR 35K-582 İZMİR K.S.Y.D.     1       1
18 ÜMİT ÇAKIT 41-579 KOCAELİ O.D.     1       1
19 DURSUN ÇAYLAK 59-226 TEKİRDAĞ K.K.K.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ERKAN TUNCAR 59-080 TEKİRDAĞ K.K.K.D.       1 1   10
2 UFUK GÜLEŞ 01C-044 ÇUKUROVA O.D. 2   1       7
3 Mehmet Erdal ŞİRİKOĞLU 27T-020 GAZİANTEP K.K.K.D. 2   1       7
4 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D.       1     6
5 AHMET HASLEPLEBİCİ 45-026 MANİSA K.D. 1 1         5
6 MEHMET KÖSE 41-590 KOCAELİ O.D. 1 1         5
7 Mahmut ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D.   1 1       3
8 AYHAN BUĞDAY 35Y-300 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1           3
9 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER   1         2
10 SERDAR ENDER 41-188 KOCAELİ O.D.   1         2
11 İHSAN ÖZCAN IŞILAY 34D-628 D.K.K.D   1         2
12 TAMER BEKDEMİR 06A-121 ANKORDER   1         2
13 Murat BİÇER 41-399 KOCAELİ O.D.           1 2
14 İSMAİL ANİL RECEPÇE 45-259 MANİSA K.D.     1       1
15 HASAN HERGANİ 06B-035 BAŞKENT K.S.Ü.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 1     1 1 20
2 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 3   3       12
3 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D.   3         6
4 OĞUZ ERTOP 41-036 KOCAELİ O.D.       1     6
5 MUSTAFA GÜNDÜZ 10O-012 EDREMİT O.D.       1     6
6 ALAATTİN KORKMAZ 27T-018 GAZİANTEP K.K.K.D.     2   1   6
7 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
8 TAMER ACAR 10O-011 EDREMİT O.D. 1           3
9 ALİ CENGİZ 07-214 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
10 ERKAN TUNCAR 59-080 TEKİRDAĞ K.K.K.D.     2       2
11 Mahmut ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D.   1         2
12 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER   1         2
13 TAMER BEKDEMİR 06A-121 ANKORDER   1         2
14 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D.   1         2
15 ALP KÜRŞAT ÖRS 41-333 KOCAELİ O.D.   1         2
16 BİROL ILGÖR 10O-001 EDREMİT O.D.   1         2
17 HAKAN YAŞGÜL 34K-855 İSTANBUL A.K.S.D.           1 2
18 FERHAT ŞİRİN 41-670 KOCAELİ O.D.   1         2
19 NERMİ TAŞAR 34D-031 D.K.K.D     1       1
20 SEZGİN GÜL 07-209 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1
21 FUAT KAYADİBİ 01C-052 ÇUKUROVA O.D.     1       1
22 METİN ORMANCI 41-671 KOCAELİ O.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 2   2 1     14
2 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 3           9
3 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 1 1 2     1 9
4 İHSAN ÖZCAN IŞILAY 34D-628 D.K.K.D     1 1     7
5 ERKAN TUNCAR 59-080 TEKİRDAĞ K.K.K.D.         1 1 6
6 Metin ÇORAPÇILAR 10O-055 EDREMİT O.D. 2           6
7 CEMİL KÖSEOĞLU 41-222 KOCAELİ O.D.     1   1   5
8 ALAATTİN KORKMAZ 27T-018 GAZİANTEP K.K.K.D.   2         4
9 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D.   2         4
10 AGAH EMRE KAYIŞ 01C-065 ÇUKUROVA O.D. 1           3
11 HAKAN KESKİN 34D-640 D.K.K.D 1           3
12 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D.   1         2
13 OĞUZHAN DERECİ 07-300 ANTALYA K.S.Y.D.   1         2
14 EMİRHAN AHMET ÖNCÜ 41-576 KOCAELİ O.D.   1         2
15 ERTAN TANTAŞ 41-379 KOCAELİ O.D.   1         2
16 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1
17 UFUK GÜLEŞ 01C-044 ÇUKUROVA O.D.     1       1
18 ÖZCAN OCAKTAN 10O-066 EDREMİT O.D.     1       1