www.kanaryaistatistik.com

              
       
 

NORWİCH 2017 SEZONU

ADANA - KOCAELİ - ANTALYA - BURSA - ANKARA - TÜRKİYE

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 OKTAY ŞAHBAZ 27T-004 GAZİANTEP K.K.K.D. 6 6 4 5 3 2 1 59
2 UFUK BUYURGAN 06B-055 BAŞKENT K.S.Ü.D. 4 4 5 1 2 0 2 39
3 HÜSEYİN BAYDAR 27T-003 GAZİANTEP K.K.K.D. 4 7 5 3 0 0 0 34
4 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 6 2 4 3 1 1 0 27
5 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D. 3 6 0 2 0 1 0 24
6 CAN BAŞBAYRAKTAR 48B-004 BODRUM S.D. 2 5 4 0 0 0 0 23
7 ORKUN DOĞU 06A-070 ANKORDER 1 5 4 0 0 0 0 23
8 TAYFUN ALTINOKLU 34I-0151 İSTANBUL O.D. 1 5 2 3 0 0 0 22
9 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D. 5 2 3 0 1 0 1 20
10 OSMAN YILDIZ 34K-773 İSTANBUL A.K.S.D. 4 2 2 1 1 0 1 19
11 MERİÇ ALPER 26-059 ESKİŞEHİR K.S.Y.D. 2 0 0 0 2 1 1 18
12 NURİ SEZGİN 34K-740 İSTANBUL A.K.S.D. 4 2 0 0 1 1 0 16
13 EROL ÖZCAN 07-275 ANTALYA K.S.Y.D. 1 2 4 1 0 0 0 15
14 HASAN F. YAĞCIBAŞI 045-011 MANİSA K.D. 2 1 0 0 1 1 0 13
15 ERKAN AYIK 27-027 GAZİANTEP K.Y.D. 2 3 0 1 0 0 0 10
16 COŞKUN GÜNDOĞDU 06A-064 ANKORDER 2 1 2 2 0 0 0 9
17 REMZİ ÇALIŞKAN 16-567 BURSA K.S.Y.D. 2 2 1 1 0 0 0 9
18 ONUR ERSIN 06B-181 BAŞKENT K.S.Ü.D. 3 1 0 0 1 0 0 9
19 UMUT ÖZKALALI 27T-023 GAZİANTEP K.K.K.D. 2 1 1 1 0 0 0 6
20 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 0 2 2 0 0 0 6
21 HALİL DOĞDU 42-300 KONYA S.K.D. 2 1 1 1 0 0 0 6
22 OĞUZ ERTOP 41-036 KOCAELİ O.D. 1 0 0 0 1 0 0 6
23 YILMAZ ÇAKMAK 16-125 BURSA K.S.Y.D. 2 0 0 0 0 1 1 6
24 ORHAN SERBEST 34D-325 D.K.K.D 2 1 0 2 0 0 0 5
25 MEHMET AY 16-545 BURSA K.S.Y.D. 3 0 0 1 0 1 0 5
26 ALİ ÖZKARDEŞ 16-381 BURSA K.S.Y.D. 1 1 0 1 0 0 0 4
27 ÜNAL YILMAZ 59-206 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
28 ZEKERİYA PINARBAŞI 09-038 AYDIN K.S.Y.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
29 ELBURUZ KÖKSOY 06A-034 ANKORDER 2 1 0 1 0 0 0 4
30 MEHMET KÜÇÜK 64-083 UŞAK K.K.K.D. 3 0 0 0 0 1 0 4
31 MUHİTTİN UĞUR 27-296 GAZİANTEP K.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
32 ALİM BAYIR 41-272 KOCAELİ O.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
33 MEHMET ALİ BAYSAL 79-033 KİLİS K.S.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
34 HASAN KOÇ 27-028 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
35 NAZMİ ULUDAĞ 06A-117 ANKORDER 2 0 0 2 0 0 0 2
36 TURGAY ZORLU 07-145 ANTALYA K.S.Y.D. 3 0 1 0 0 0 0 2
37 ÜZEYİR DUMANLI 42-227 KONYA S.K.D. 4 0 1 0 0 0 0 2
38 ALEN ARMAN MANTO 34A-110 ANADOLU O.D. 2 0 0 0 0 0 1 2
39 HALİL ÇELEBI 21-060 DİYARBAKIR K.K.K.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
40 ALİ OSMAN DALYAN 27-283 GAZİANTEP K.Y.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
41 AYTEKİN ORAL 67E-012 KARADENİZ E.O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
42 ENDERGÜL BÜYÜKKOÇOĞLU 06B-106 BAŞKENT K.S.Ü.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
43 ŞEMSETTİN TUNCALI 06B-093 BAŞKENT K.S.Ü.D. 1 0 0 1 0 0 0 1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 OKTAY ŞAHBAZ 27T-004 GAZİANTEP K.K.K.D. 1 1 2 1     13
2 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D.   2 2       6
3 MERİÇ ALPER 26-059 ESKİŞEHİR K.S.Y.D.       1     6
4 YILMAZ ÇAKMAK 16-125 BURSA K.S.Y.D.         1 1 6
5 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
6 CAN BAŞBAYRAKTAR 48B-004 BODRUM S.D. 1           3
7 ORKUN DOĞU 06A-070 ANKORDER 1           3
8 ERKAN AYIK 27-027 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
9 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D.   1 1       3
10 HASAN KOÇ 27-028 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
11 UMUT ÖZKALALI 27T-023 GAZİANTEP K.K.K.D.   1         2

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 TAYFUN ALTINOKLU 34I-0151 İSTANBUL O.D. 2 1 1       9
2 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D.   1   1     8
3 MERİÇ ALPER 26-059 ESKİŞEHİR K.S.Y.D.         1   4
4 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
5 EROL ÖZCAN 07-275 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
6 ZEKERİYA PINARBAŞI 09-038 AYDIN K.S.Y.D. 1           3
7 ELBURUZ KÖKSOY 06A-034 ANKORDER 1           3
8 MEHMET ALİ BAYSAL 79-033 KİLİS K.S.Y.D. 1           3
9 ORKUN DOĞU 06A-070 ANKORDER   1         2
10 TURGAY ZORLU 07-145 ANTALYA K.S.Y.D.   1         2
11 ORHAN SERBEST 34D-325 D.K.K.D     1       1
12 AYTEKİN ORAL 67E-012 KARADENİZ E.O.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 HÜSEYİN BAYDAR 27T-003 GAZİANTEP K.K.K.D. 2 2 2       12
2 CAN BAŞBAYRAKTAR 48B-004 BODRUM S.D. 1 2         7
3 UFUK BUYURGAN 06B-055 BAŞKENT K.S.Ü.D.       1     6
4 ONUR ERSIN 06B-181 BAŞKENT K.S.Ü.D. 1           3
5 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1
6 NAZMİ ULUDAĞ 06A-117 ANKORDER     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 UFUK BUYURGAN 06B-055 BAŞKENT K.S.Ü.D. 3 1   1     17
2 HÜSEYİN BAYDAR 27T-003 GAZİANTEP K.K.K.D. 1 1 1       6
3 OĞUZ ERTOP 41-036 KOCAELİ O.D.       1     6
4 OSMAN YILDIZ 34K-773 İSTANBUL A.K.S.D. 1         1 5
5 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D. 1   1       4
6 HASAN F. YAĞCIBAŞI 045-011 MANİSA K.D.         1   4
7 TAYFUN ALTINOKLU 34I-0151 İSTANBUL O.D. 1           3
8 ORKUN DOĞU 06A-070 ANKORDER 1           3
9 EROL ÖZCAN 07-275 ANTALYA K.S.Y.D.   1         2
10 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D.   1         2
11 REMZİ ÇALIŞKAN 16-567 BURSA K.S.Y.D.   1         2
12 ALİM BAYIR 41-272 KOCAELİ O.D.   1         2
13 ZEKERİYA PINARBAŞI 09-038 AYDIN K.S.Y.D.     1       1
14 HALİL DOĞDU 42-300 KONYA S.K.D.     1       1
15 MEHMET AY 16-545 BURSA K.S.Y.D.     1       1
16 ENDERGÜL BÜYÜKKOÇOĞLU 06B-106 BAŞKENT K.S.Ü.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 HÜSEYİN BAYDAR 27T-003 GAZİANTEP K.K.K.D. 2 2         10
2 EROL ÖZCAN 07-275 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1 1       6
3 ONUR ERSIN 06B-181 BAŞKENT K.S.Ü.D.       1     6
4 ORKUN DOĞU 06A-070 ANKORDER 1 1         5
5 UFUK BUYURGAN 06B-055 BAŞKENT K.S.Ü.D.   1 1       3
6 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
7 CAN BAŞBAYRAKTAR 48B-004 BODRUM S.D. 1           3
8 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 1           3
9 ELBURUZ KÖKSOY 06A-034 ANKORDER     1       1
10 ÜNAL YILMAZ 59-206 TEKİRDAĞ K.K.K.D.     1       1
11 ALİ OSMAN DALYAN 27-283 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 OSMAN YILDIZ 34K-773 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1 1 1     12
2 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D. 2 2         10
3 HALİL DOĞDU 42-300 KONYA S.K.D. 1 1         5
4 TAYFUN ALTINOKLU 34I-0151 İSTANBUL O.D. 1   1       4
5 MEHMET AY 16-545 BURSA K.S.Y.D.         1   4
6 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
7 CAN BAŞBAYRAKTAR 48B-004 BODRUM S.D. 1           3
8 UFUK BUYURGAN 06B-055 BAŞKENT K.S.Ü.D.   1         2
9 MERİÇ ALPER 26-059 ESKİŞEHİR K.S.Y.D.           1 2
10 ÜZEYİR DUMANLI 42-227 KONYA S.K.D.   1         2
11 REMZİ ÇALIŞKAN 16-567 BURSA K.S.Y.D.     1       1
12 UMUT ÖZKALALI 27T-023 GAZİANTEP K.K.K.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D. 1       1   7
2 UFUK BUYURGAN 06B-055 BAŞKENT K.S.Ü.D. 1 1       1 7
3 HÜSEYİN BAYDAR 27T-003 GAZİANTEP K.K.K.D. 2           6
4 HASAN F. YAĞCIBAŞI 045-011 MANİSA K.D.       1     6
5 CAN BAŞBAYRAKTAR 48B-004 BODRUM S.D.   2         4
6 ÜNAL YILMAZ 59-206 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1           3
7 COŞKUN GÜNDOĞDU 06A-064 ANKORDER   1 1       3
8 NAZMİ ULUDAĞ 06A-117 ANKORDER     1       1
9 ORHAN SERBEST 34D-325 D.K.K.D     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 OKTAY ŞAHBAZ 27T-004 GAZİANTEP K.K.K.D. 1 1 1   2   14
2 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 1 1   1     11
3 TAYFUN ALTINOKLU 34I-0151 İSTANBUL O.D. 1 1 1       6
4 MERİÇ ALPER 26-059 ESKİŞEHİR K.S.Y.D.       1     6
5 REMZİ ÇALIŞKAN 16-567 BURSA K.S.Y.D. 2           6
6 ORKUN DOĞU 06A-070 ANKORDER 1 1         5
7 UFUK BUYURGAN 06B-055 BAŞKENT K.S.Ü.D.   1       1 4
8 ERKAN AYIK 27-027 GAZİANTEP K.Y.D. 1   1       4
9 UMUT ÖZKALALI 27T-023 GAZİANTEP K.K.K.D. 1           3
10 ALİ ÖZKARDEŞ 16-381 BURSA K.S.Y.D. 1           3
11 OSMAN YILDIZ 34K-773 İSTANBUL A.K.S.D.   1         2
12 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D.           1 2
13 EROL ÖZCAN 07-275 ANTALYA K.S.Y.D.   1         2
14 COŞKUN GÜNDOĞDU 06A-064 ANKORDER     1       1
15 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D.     1       1
16 ALİM BAYIR 41-272 KOCAELİ O.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 OKTAY ŞAHBAZ 27T-004 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 2 2 2     27
2 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D.   1 1   1   7
3 ORKUN DOĞU 06A-070 ANKORDER 1 1         5
4 COŞKUN GÜNDOĞDU 06A-064 ANKORDER 1 1         5
5 MEHMET KÜÇÜK 64-083 UŞAK K.K.K.D.         1   4
6 ERKAN AYIK 27-027 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
7 HASAN F. YAĞCIBAŞI 045-011 MANİSA K.D. 1           3
8 CAN BAŞBAYRAKTAR 48B-004 BODRUM S.D. 1           3
9 MUHİTTİN UĞUR 27-296 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
10 EROL ÖZCAN 07-275 ANTALYA K.S.Y.D.   1         2
11 ALEN ARMAN MANTO 34A-110 ANADOLU O.D.           1 2
12 ALİ ÖZKARDEŞ 16-381 BURSA K.S.Y.D.     1       1
13 HALİL ÇELEBI 21-060 DİYARBAKIR K.K.K.D.     1       1
14 ŞEMSETTİN TUNCALI 06B-093 BAŞKENT K.S.Ü.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 NURİ SEZGİN 34K-740 İSTANBUL A.K.S.D. 2     1 1   16
2 OKTAY ŞAHBAZ 27T-004 GAZİANTEP K.K.K.D. 1         1 5
3 ORHAN SERBEST 34D-325 D.K.K.D 1           3