LANCASHIRE 2018 SEZONU

KONYA - ANKARA

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 HİLMİ SÜER 07-018 ANTALYA K.S.Y.D. 2 6 6 2 0 0 0 32
2 ATİLLA AYGÜN 06B-169 BAŞKENT K.S.Ü.D. 2 3 0 1 0 0 0 10
3 MUAMMER KILIÇ 07-036 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 2 1 0 0 0 8
4 YAKUP ERDEM 07-049 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 2 1 0 0 0 8
5 KADİR KURT 41-205 KOCAELİ O.D. 1 2 0 1 0 0 0 7
6 HALİL TOPUZÖZ 45-394 MANİSA K.D. 1 1 1 0 0 0 0 5
7 FEHMİ EŞKIN 33-016 MERSİN K.S.D. 1 0 2 0 0 0 0 4
8 HÜSEYİN NACAR 33-144 MERSİN K.S.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
9 MEHIN KARAMAN 01C-276 ÇUKUROVA O.D. 1 0 1 1 0 0 0 3
10 CENGİZ ÖKSÜZ 27T-017 GAZİANTEP K.K.K.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
11 ERGÜN EVRAN 09-112 AYDIN K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
12 ADNAN ÇETİN 34D-888 D.K.K.D 1 0 0 1 0 0 0 1
13 OSMAN ÖZDEMİR 07-089 ANTALYA K.S.Y.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
14 İBRAHİM CİNPİR 35K-414 İSTANBUL A.K.S.D. 2 0 0 1 0 0 0 1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 HİLMİ SÜER 07-018 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 3 1       10
2 KADİR KURT 41-205 KOCAELİ O.D. 1 1           3
3 ATİLLA AYGÜN 06B-169 BAŞKENT K.S.Ü.D. 2 1           3
4 CENGİZ ÖKSÜZ 27T-017 GAZİANTEP K.K.K.D. 1 1           3
5 İBRAHİM CİNPİR 35K-414 İSTANBUL A.K.S.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 HİLMİ SÜER 07-018 ANTALYA K.S.Y.D. 2 3   1       10
2 YAKUP ERDEM 07-049 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 2         7
3 HALİL TOPUZÖZ 45-394 MANİSA K.D. 1   1         2
4 ERGÜN EVRAN 09-112 AYDIN K.S.Y.D. 1   1         2
5 MEHIN KARAMAN 01C-276 ÇUKUROVA O.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 HİLMİ SÜER 07-018 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 2         7
2 ATİLLA AYGÜN 06B-169 BAŞKENT K.S.Ü.D. 2 1   1       4
3 HALİL TOPUZÖZ 45-394 MANİSA K.D. 1 1           3
4 KADİR KURT 41-205 KOCAELİ O.D. 1 1           3
5 MUAMMER KILIÇ 07-036 ANTALYA K.S.Y.D. 2   1         2
6 FEHMİ EŞKIN 33-016 MERSİN K.S.D. 1   1         2
7 OSMAN ÖZDEMİR 07-089 ANTALYA K.S.Y.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MUAMMER KILIÇ 07-036 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 1 1       6
2 HİLMİ SÜER 07-018 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 1         5
3 ATİLLA AYGÜN 06B-169 BAŞKENT K.S.Ü.D. 2 1           3
4 HÜSEYİN NACAR 33-144 MERSİN K.S.D. 2 1           3
5 FEHMİ EŞKIN 33-016 MERSİN K.S.D. 1   1         2
6 MEHIN KARAMAN 01C-276 ÇUKUROVA O.D. 1   1         2
7 KADİR KURT 41-205 KOCAELİ O.D. 1     1       1
8 YAKUP ERDEM 07-049 ANTALYA K.S.Y.D. 2     1       1
9 ADNAN ÇETİN 34D-888 D.K.K.D 1     1       1