www.kanaryaistatistik.com

              
       
 

GLOSTER 2017 SEZONU

ADANA - KOCAELİ - ANTALYA - BURSA - ANKARA - TÜRKİYE

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BURAK NALBANT 06B-135 BAŞKENT K.S.Ü.D. 5 14 17 10 0 0 0 86
2 MEHMET DİNÇER YEŞİLDAL 34D-588 D.K.K.D 6 4 5 3 3 0 0 43
3 AZİZ ÇETİN 07-160 ANTALYA K.S.Y.D. 2 8 4 2 0 0 1 36
4 ORHAN KELEŞOĞLU 27T-002 GAZİANTEP K.K.K.D. 5 5 3 0 1 0 1 29
5 SUAT ORAL 06A-152 ANKORDER 5 7 2 3 0 0 0 28
6 SİNAN ÖZTÜRK 35S-1019 İZMİR S.D. 4 1 3 1 2 1 1 28
7 KEMAL ERİŞEN 38-021 KAYSERİ K.S.Y.D. 1 0 0 0 2 3 0 24
8 ERKAN GENÇEL 01-214 SEYHAN K.Ö.K.D. 4 4 1 1 1 0 1 23
9 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D. 5 2 3 4 0 1 1 22
10 ÖZKAN MERSİN 38E-110 ERCİYES K.S.Y.D. 2 3 0 0 1 1 1 21
11 ÜZEYİR DUMANLI 42-227 KONYA S.K.D. 4 0 4 2 0 2 0 18
12 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 3 3 3 2 0 0 0 17
13 ADİL YILMAZ 34D-767 D.K.K.D 3 2 0 0 1 1 0 16
14 TAYFUN ÇAĞLAYANDERE 34K-801 İSTANBUL A.K.S.D. 2 2 4 1 0 0 0 15
15 ENGİN KANT 34S-019 İSTANBUL S.D. 4 1 1 2 0 2 0 15
16 GENCO KORAY ALADAĞ 38E-051 ERCİYES K.S.Y.D. 5 4 0 0 0 0 1 14
17 H.ERMAN ÇETİN 06A-095 ANKORDER 6 3 0 3 0 0 1 14
18 Sunay ARABACI 16-469 BURSA K.S.Y.D. 3 1 1 1 0 2 0 14
19 SİNAN ÖZKAN 38E-020 ERCİYES K.S.Y.D. 6 0 4 1 0 1 0 13
20 AHMET ÖĞÜTCEN 41-538 KOCAELİ O.D. 4 2 0 1 1 0 0 13
21 SÜLEYMAN KISAK 33-051 MERSİN K.S.D. 4 1 0 2 1 0 1 13
22 ÖMER GERGİ 34A-120 ANADOLU O.D. 3 0 0 1 0 3 0 13
23 HALİT KARAOĞLU 01-005 SEYHAN K.Ö.K.D. 4 0 2 2 1 0 0 12
24 ONUR KEF 16-472 BURSA K.S.Y.D. 3 2 0 0 1 0 0 12
25 AHMET HAMDİ ALP 27T-007 GAZİANTEP K.K.K.D. 2 0 1 0 1 1 0 12
26 İBRAHİM YÖNET 34S-133 İSTANBUL S.D. 1 0 0 0 1 1 1 12
27 ERCAN KOÇOĞLU 06Y-003 ANADOLU K.K.K.Ü.D. 1 3 1 0 0 0 0 11
28 AHMET OĞUZ ALAYLI 55-010 KARADENİZ K.S.Y.D. 4 1 2 2 0 0 1 11
29 ŞEVKET BAŞARAN 26-247 ESKİŞEHİR K.S.Y.D. 2 1 1 0 1 0 0 11
30 ÖMER ÖZALP 38E-005 ERCİYES K.S.Y.D. 6 1 0 0 1 0 1 11
31 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER 1 2 1 2 0 0 0 10
32 MURAT ERGÜN 27-293 GAZİANTEP K.Y.D. 5 1 1 1 0 0 2 10
33 HÜSEYİN DAĞLI 27-014 GAZİANTEP K.Y.D. 3 2 0 2 0 0 0 8
34 UTKU DEMİRTAŞ 06A-132 ANKORDER 5 1 2 1 0 0 0 8
35 ADEM GENÇ 27-117 GAZİANTEP K.Y.D. 4 1 2 1 0 0 0 8
36 MUHARREM AKTEPE 03O-119 AFYONKARAHİSAR K.S.D. 4 2 1 0 0 0 0 8
37 METİN AYTEN 59T-099 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 3 0 1 0 1 0 0 8
38 MURAT COŞKUN 43-151 KÜTAHYA S.D. 3 0 1 0 1 0 0 8
39 MEHMET KARAHAN 34P-609 KIVGADER 3 2 0 1 0 0 0 7
40 ABUZER BAKIR 02-009 ADIYAMAN K.D.K.Y.D. 2 2 0 1 0 0 0 7
41 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D. 3 1 1 1 0 0 0 6
42 AYHAN BUĞDAY 35Y-300 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 4 0 2 2 0 0 0 6
43 BÜLENT DAĞLARAŞAR 27-149 GAZİANTEP K.Y.D. 3 1 1 1 0 0 0 6
44 BURAK OTAK 34D-538 D.K.K.D 3 0 2 0 0 0 1 6
45 ALİ KURT 27-013 GAZİANTEP K.Y.D. 4 0 1 0 0 1 0 6
46 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 1 0 0 0 1 0 0 6
47 OLGUN BÜLBÜL 17-039 ÇANAKKALE K.K.Y.D. 1 0 0 0 1 0 0 6
48 YAVUZ BAŞARAN 34K-551 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 0 0 1 0 0 6
49 YASİR MERAL 43-099 KÜTAHYA S.D. 1 1 1 0 0 0 0 5
50 ALİ ASLAN 27-319 GAZİANTEP K.Y.D. 3 1 0 2 0 0 0 5
51 M.İLHAN ANAKAYA 38E-010 ERCİYES K.S.Y.D. 6 1 1 0 0 0 0 5
52 MUHAMMET GÜRAY BOZGÜNEY 33-035 MERSİN K.S.D. 3 0 2 1 0 0 0 5
53 MUSTAFA YILDIRIM 33-131 MERSİN K.S.D. 2 1 1 0 0 0 0 5
54 Muzaffer KARABULUT 43-147 KÜTAHYA S.D. 3 0 2 1 0 0 0 5
55 ADNAN ŞENER 16-404 BURSA K.S.Y.D. 4 1 0 0 0 0 1 5
56 GÜRKAN GÜNGÖR 34D-428 D.K.K.D 1 1 0 1 0 0 0 4
57 SALİH MIZRAK 34P-405 KIVGADER 4 1 0 1 0 0 0 4
58 SAİD KERİM ZAFER 33-153 MERSİN K.S.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
59 NİHAT BALCI 16-508 BURSA K.S.Y.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
60 BEKİR KILIÇ 38E-049 ERCİYES K.S.Y.D. 4 0 0 2 0 0 1 4
61 HAZİM YUCEL 38E-100 ERCİYES K.S.Y.D. 4 0 0 0 0 1 0 4
62 ÖMER YILMAN 34K-675 İSTANBUL A.K.S.D. 3 0 0 0 0 1 0 4
63 Yaşar GÜNGEVIŞ 34S-453 İSTANBUL S.D. 2 0 0 0 0 1 0 4
64 MUSA GÜNEŞ 34I-140 İSTANBUL O.D. 1 0 0 0 0 1 0 4
65 AHMET UĞUR 27-100 GAZİANTEP K.Y.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
66 MEHMET BARBAROS 63S-011 ŞANLIURFA S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
67 TANJU AKMAN 59T-101 TRAKYA K.K.K.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
68 ŞERİF KANDİLCİ 34D-732 D.K.K.D 1 0 1 1 0 0 0 3
69 ABDURAHMAN KARAKURT 27-133 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
70 MEHMET ERBEK 27-280 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
71 MEHMET ALİ TÖRER 27-288 GAZİANTEP K.Y.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
72 MEHMET CANGÜVEN 27-114 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
73 EMİN KURT 59-110 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
74 EROL GÜLSEVEN 06A-151 ANKORDER 2 0 1 1 0 0 0 3
75 UĞUR ÇETİN 06B-022 BAŞKENT K.S.Ü.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
76 SERTAN SUSAMLIOĞLU 09-107 AYDIN K.S.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
77 BURAK PAZARCIK 41-319 KOCAELİ O.D. 1 0 1 1 0 0 0 3
78 MUZAFFER TUNA 33-007 MERSİN K.S.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
79 MUSTAFA SELAMOĞLU 33-077 MERSİN K.S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
80 ÖMER ASLAN 35Y-108 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
81 ERKAN HARAN 34K-333 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
82 KADİR ANLADI 27-185 GAZİANTEP K.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
83 ERSOY ÜNAL 38-177 KAYSERİ K.S.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
84 HASAN BOZKIR 34K-724 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
85 AZİZ ÇİN 34K-025 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
86 ENVER CENGIZ 59-293 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
87 EYÜP GÜLBAY 27-110 GAZİANTEP K.Y.D. 4 0 1 1 0 0 0 3
88 Koray KOCA 06A-124 ANKORDER 2 0 0 3 0 0 0 3
89 CAN OZAN METEOĞLU 06A-147 ANKORDER 1 1 0 0 0 0 0 3
90 MEHMET CEMAL SEVGİLİOĞLU 63-010 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 3 0 0 1 0 0 1 3
91 SONER BOZKURT 34K-995 İSTANBUL A.K.S.D. 2 0 0 1 0 0 1 3
92 AYHAN KAYA 34S-487 İSTANBUL S.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
93 MEHMET KARAKUŞ 27-233 GAZİANTEP K.Y.D. 2 0 0 2 0 0 0 2
94 YAVUZ ENİŞTE 01-021 SEYHAN K.Ö.K.D. 5 0 1 0 0 0 0 2
95 TÜMAY AŞÇIOĞLU 27T-022 GAZİANTEP K.K.K.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
96 ERDİNÇ ÇERMIK 27-099 GAZİANTEP K.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
97 AHMET SAMİ DEVECİ 42R-083 KONYA O.D. 3 0 0 2 0 0 0 2
98 FARUK ARTOS 33-076 MERSİN K.S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
99 FATİH KARAKUŞ 63-063 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
100 İSMAİL KUŞÇUOĞLU 34D-760 D.K.K.D 2 0 1 0 0 0 0 2
101 MEHMET UZUNTÜRK 42-379 KONYA S.K.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
102 AHMET DAVUTLU 45V-015 SOMA K.S.Y.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
103 HAMDİ ÜNLÜLEBLEBİCİ 38E-068 ERCİYES K.S.Y.D. 4 0 1 0 0 0 0 2
104 MESUT KARATAŞ 01C-140 ÇUKUROVA O.D. 3 0 0 2 0 0 0 2
105 CÜNEYT SIÇRAR 34D-711 D.K.K.D 2 0 1 0 0 0 0 2
106 Bülent ÖZDEMIR 34D-659 D.K.K.D 3 0 1 0 0 0 0 2
107 ORHAN KELEŞOĞLU 27-010 GAZİANTEP K.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
108 GÖKŞİN ERDAĞLI 59-113 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 4 0 0 2 0 0 0 2
109 ENDER BALÇIN 16-560 BURSA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
110 LEVENT MERT 16-703 BURSA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
111 ERTUĞRUL ALTINGÖZ 06D-007 ANKARA K.K.D. 3 0 1 0 0 0 0 2
112 MEHMET USLU 42R-078 KONYA O.D. 4 0 1 0 0 0 0 2
113 AYTUĞ BAYGÜL 06Y-069 ANADOLU K.K.K.Ü.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
114 HALİL YALÇIN 33-088 MERSİN K.S.D. 3 0 0 0 0 0 1 2
115 HASAN ZİYA GENÇ 21-021 DİYARBAKIR K.K.K.D. 2 0 0 0 0 0 1 2
116 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
117 NEVZAT KAYGAN 59-122 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
118 ERKAN AYIK 27-027 GAZİANTEP K.Y.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
119 CİVAN ÇAKIR 34K-889 İSTANBUL A.K.S.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
120 MEHMET SAYGI 41-352 KOCAELİ O.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
121 MUSTAFA AKDAĞ 63S-077 ŞANLIURFA S.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
122 YUSUF GÜLMEZ 01C-155 ÇUKUROVA O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
123 KENAN BATURU 27-181 GAZİANTEP K.Y.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
124 ALİ OSMAN DALYAN 27-283 GAZİANTEP K.Y.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
125 AHMET ÇELIKBAŞ 33-065 MERSİN K.S.D. 5 0 0 1 0 0 0 1
126 Oktay ŞEN 43-109 KÜTAHYA S.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
127 Yasin YILDIZ 10-189 BALIKESİR K.S.Y.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
128 SERKAN ARABACI 34P-612 KIVGADER 1 0 0 1 0 0 0 1
129 Cevheriye KÖKSAL 34K-1001 İSTANBUL A.K.S.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
130 TAMER ŞAHIN 01-025 SEYHAN K.Ö.K.D. 3 0 0 1 0 0 0 1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 SÜLEYMAN KISAK 33-051 MERSİN K.S.D. 1     1     9
2 ORHAN KELEŞOĞLU 27T-002 GAZİANTEP K.K.K.D. 2 1         8
3 SİNAN ÖZTÜRK 35S-1019 İZMİR S.D.   1   1     8
4 ÖZKAN MERSİN 38E-110 ERCİYES K.S.Y.D. 1       1   7
5 KEMAL ERİŞEN 38-021 KAYSERİ K.S.Y.D.         1   4
6 ERCAN KOÇOĞLU 06Y-003 ANADOLU K.K.K.Ü.D. 1           3
7 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER 1           3
8 MUSTAFA YILDIRIM 33-131 MERSİN K.S.D. 1           3
9 KADİR ANLADI 27-185 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
10 ERSOY ÜNAL 38-177 KAYSERİ K.S.Y.D. 1           3
11 HASAN BOZKIR 34K-724 İSTANBUL A.K.S.D. 1           3
12 MEHMET DİNÇER YEŞİLDAL 34D-588 D.K.K.D   1         2
13 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D.   1         2
14 MUHARREM AKTEPE 03O-119 AFYONKARAHİSAR K.S.D.   1         2
15 BURAK OTAK 34D-538 D.K.K.D           1 2
16 BURAK PAZARCIK 41-319 KOCAELİ O.D.   1         2
17 Bülent ÖZDEMIR 34D-659 D.K.K.D   1         2
18 ORHAN KELEŞOĞLU 27-010 GAZİANTEP K.Y.D.   1         2
19 ENDER BALÇIN 16-560 BURSA K.S.Y.D.   1         2
20 ERTUĞRUL ALTINGÖZ 06D-007 ANKARA K.K.D.   1         2
21 BURAK NALBANT 06B-135 BAŞKENT K.S.Ü.D.     1       1
22 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D.     1       1
23 ABUZER BAKIR 02-009 ADIYAMAN K.D.K.Y.D.     1       1
24 MUHAMMET GÜRAY BOZGÜNEY 33-035 MERSİN K.S.D.     1       1
25 SALİH MIZRAK 34P-405 KIVGADER     1       1
26 BEKİR KILIÇ 38E-049 ERCİYES K.S.Y.D.     1       1
27 GÖKŞİN ERDAĞLI 59-113 TEKİRDAĞ K.K.K.D.     1       1
28 ALİ OSMAN DALYAN 27-283 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ONUR KEF 16-472 BURSA K.S.Y.D. 2     1     12
2 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D. 1 1 1   1   10
3 HALİT KARAOĞLU 01-005 SEYHAN K.Ö.K.D.   1 1 1     9
4 GENCO KORAY ALADAĞ 38E-051 ERCİYES K.S.Y.D. 2         1 8
5 ENGİN KANT 34S-019 İSTANBUL S.D. 1       1   7
6 AZİZ ÇETİN 07-160 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1         5
7 MUHARREM AKTEPE 03O-119 AFYONKARAHİSAR K.S.D. 1           3
8 Muzaffer KARABULUT 43-147 KÜTAHYA S.D.   1 1       3
9 BURAK OTAK 34D-538 D.K.K.D   1         2
10 SİNAN ÖZKAN 38E-020 ERCİYES K.S.Y.D.   1         2
11 ŞERİF KANDİLCİ 34D-732 D.K.K.D   1         2
12 AHMET ÖĞÜTCEN 41-538 KOCAELİ O.D.     1       1
13 MEHMET KARAKUŞ 27-233 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1
14 TAMER ŞAHIN 01-025 SEYHAN K.Ö.K.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 SUAT ORAL 06A-152 ANKORDER 5           15
2 MEHMET DİNÇER YEŞİLDAL 34D-588 D.K.K.D   1 1 1     9
3 BURAK NALBANT 06B-135 BAŞKENT K.S.Ü.D.   4 1       9
4 MURAT COŞKUN 43-151 KÜTAHYA S.D.   1   1     8
5 H.ERMAN ÇETİN 06A-095 ANKORDER 2           6
6 AHMET OĞUZ ALAYLI 55-010 KARADENİZ K.S.Y.D. 1   1     1 6
7 ÖMER GERGİ 34A-120 ANADOLU O.D.     1   1   5
8 ÖMER YILMAN 34K-675 İSTANBUL A.K.S.D.         1   4
9 MURAT ERGÜN 27-293 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
10 ERKAN HARAN 34K-333 İSTANBUL A.K.S.D. 1           3
11 Koray KOCA 06A-124 ANKORDER     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ÖZKAN MERSİN 38E-110 ERCİYES K.S.Y.D. 2     1     12
2 ERKAN GENÇEL 01-214 SEYHAN K.Ö.K.D. 2         1 8
3 SİNAN ÖZKAN 38E-020 ERCİYES K.S.Y.D.   1     1   6
4 AHMET HAMDİ ALP 27T-007 GAZİANTEP K.K.K.D.       1     6
5 AZİZ ÇETİN 07-160 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1         5
6 BURAK NALBANT 06B-135 BAŞKENT K.S.Ü.D.   1 2       4
7 KEMAL ERİŞEN 38-021 KAYSERİ K.S.Y.D.         1   4
8 UTKU DEMİRTAŞ 06A-132 ANKORDER 1   1       4
9 SUAT ORAL 06A-152 ANKORDER   1 1       3
10 MUHARREM AKTEPE 03O-119 AFYONKARAHİSAR K.S.D. 1           3
11 ERCAN KOÇOĞLU 06Y-003 ANADOLU K.K.K.Ü.D. 1           3
12 ADNAN ŞENER 16-404 BURSA K.S.Y.D. 1           3
13 NİHAT BALCI 16-508 BURSA K.S.Y.D. 1           3
14 H.ERMAN ÇETİN 06A-095 ANKORDER     2       2
15 HALİT KARAOĞLU 01-005 SEYHAN K.Ö.K.D.   1         2
16 Muzaffer KARABULUT 43-147 KÜTAHYA S.D.   1         2
17 BURAK OTAK 34D-538 D.K.K.D   1         2
18 MUSTAFA YILDIRIM 33-131 MERSİN K.S.D.   1         2
19 BEKİR KILIÇ 38E-049 ERCİYES K.S.Y.D.           1 2
20 MESUT KARATAŞ 01C-140 ÇUKUROVA O.D.     2       2
21 CÜNEYT SIÇRAR 34D-711 D.K.K.D   1         2
22 MEHMET USLU 42R-078 KONYA O.D.   1         2
23 Koray KOCA 06A-124 ANKORDER     1       1
24 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER     1       1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BURAK NALBANT 06B-135 BAŞKENT K.S.Ü.D. 3 5 3       22
2 ORHAN KELEŞOĞLU 27T-002 GAZİANTEP K.K.K.D. 1 1   1     11
3 AZİZ ÇETİN 07-160 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 1       9
4 ÖMER ÖZALP 38E-005 ERCİYES K.S.Y.D. 1     1     9
5 H.ERMAN ÇETİN 06A-095 ANKORDER 1   1       4
6 ÖMER GERGİ 34A-120 ANADOLU O.D.         1   4
7 İBRAHİM YÖNET 34S-133 İSTANBUL S.D.         1   4
8 SAİD KERİM ZAFER 33-153 MERSİN K.S.D. 1           3
9 ÖMER ASLAN 35Y-108 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1           3
10 AHMET OĞUZ ALAYLI 55-010 KARADENİZ K.S.Y.D.   1         2
11 MURAT ERGÜN 27-293 GAZİANTEP K.Y.D.           1 2
12 MUHAMMET GÜRAY BOZGÜNEY 33-035 MERSİN K.S.D.   1         2
13 AYHAN BUĞDAY 35Y-300 KARŞIYAKA K.S.Y.D.   1         2
14 MEHMET CEMAL SEVGİLİOĞLU 63-010 ŞANLIURFA K.S.Y.D.           1 2
15 NİHAT BALCI 16-508 BURSA K.S.Y.D.     1       1
16 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1
17 TAYFUN ÇAĞLAYANDERE 34K-801 İSTANBUL A.K.S.D.     1       1
18 MEHMET KARAHAN 34P-609 KIVGADER     1       1
19 KENAN BATURU 27-181 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BURAK NALBANT 06B-135 BAŞKENT K.S.Ü.D. 3 1         11
2 ERKAN GENÇEL 01-214 SEYHAN K.Ö.K.D.     1 1     7
3 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D.   2 1     1 7
4 SİNAN ÖZTÜRK 35S-1019 İZMİR S.D.     1 1     7
5 MEHMET KARAHAN 34P-609 KIVGADER 2           6
6 ÜZEYİR DUMANLI 42-227 KONYA S.K.D.   1     1   6
7 KEMAL ERİŞEN 38-021 KAYSERİ K.S.Y.D.         1   4
8 AZİZ ÇETİN 07-160 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
9 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D.   1 1       3
10 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D. 1           3
11 GÜRKAN GÜNGÖR 34D-428 D.K.K.D 1           3
12 AHMET UĞUR 27-100 GAZİANTEP K.Y.D.   1 1       3
13 MEHMET BARBAROS 63S-011 ŞANLIURFA S.D. 1           3
14 TANJU AKMAN 59T-101 TRAKYA K.K.K.D. 1           3
15 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER   1         2
16 Sunay ARABACI 16-469 BURSA K.S.Y.D.   1         2
17 SONER BOZKURT 34K-995 İSTANBUL A.K.S.D.           1 2
18 AYHAN KAYA 34S-487 İSTANBUL S.D.   1         2
19 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1
20 NEVZAT KAYGAN 59-122 TEKİRDAĞ K.K.K.D.     1       1
21 AHMET ÇELIKBAŞ 33-065 MERSİN K.S.D.     1       1
22 SERKAN ARABACI 34P-612 KIVGADER     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ORHAN KELEŞOĞLU 27T-002 GAZİANTEP K.K.K.D. 1 1       1 7
2 TAYFUN ÇAĞLAYANDERE 34K-801 İSTANBUL A.K.S.D. 1 2         7
3 ADİL YILMAZ 34D-767 D.K.K.D       1     6
4 BÜLENT DAĞLARAŞAR 27-149 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 1       6
5 ALİ KURT 27-013 GAZİANTEP K.Y.D.   1     1   6
6 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D.       1     6
7 ÜZEYİR DUMANLI 42-227 KONYA S.K.D.   1 2       4
8 MUSA GÜNEŞ 34I-140 İSTANBUL O.D.         1   4
9 BURAK NALBANT 06B-135 BAŞKENT K.S.Ü.D. 1           3
10 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D. 1           3
11 AZİZ ÇETİN 07-160 ANTALYA K.S.Y.D.   1 1       3
12 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
13 ABUZER BAKIR 02-009 ADIYAMAN K.D.K.Y.D. 1           3
14 HÜSEYİN DAĞLI 27-014 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
15 MUZAFFER TUNA 33-007 MERSİN K.S.D. 1           3
16 MUSTAFA SELAMOĞLU 33-077 MERSİN K.S.D. 1           3
17 ERKAN GENÇEL 01-214 SEYHAN K.Ö.K.D.   1         2
18 M.İLHAN ANAKAYA 38E-010 ERCİYES K.S.Y.D.   1         2
19 HAMDİ ÜNLÜLEBLEBİCİ 38E-068 ERCİYES K.S.Y.D.   1         2
20 HALİL YALÇIN 33-088 MERSİN K.S.D.           1 2
21 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER     1       1
22 SONER BOZKURT 34K-995 İSTANBUL A.K.S.D.     1       1
23 SÜLEYMAN KISAK 33-051 MERSİN K.S.D.     1       1
24 YUSUF GÜLMEZ 01C-155 ÇUKUROVA O.D.     1       1
25 Yasin YILDIZ 10-189 BALIKESİR K.S.Y.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AHMET ÖĞÜTCEN 41-538 KOCAELİ O.D. 2     1     12
2 ADİL YILMAZ 34D-767 D.K.K.D 2       1   10
3 ÜZEYİR DUMANLI 42-227 KONYA S.K.D.   2     1   8
4 METİN AYTEN 59T-099 TEKİRDAĞ K.K.K.D.   1   1     8
5 ERKAN GENÇEL 01-214 SEYHAN K.Ö.K.D. 2           6
6 HÜSEYİN DAĞLI 27-014 GAZİANTEP K.Y.D. 1   1       4
7 SİNAN ÖZKAN 38E-020 ERCİYES K.S.Y.D.   2         4
8 AZİZ ÇETİN 07-160 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
9 SERTAN SUSAMLIOĞLU 09-107 AYDIN K.S.Y.D. 1           3
10 CAN OZAN METEOĞLU 06A-147 ANKORDER 1           3
11 H.ERMAN ÇETİN 06A-095 ANKORDER           1 2
12 ADNAN ŞENER 16-404 BURSA K.S.Y.D.           1 2
13 ADEM GENÇ 27-117 GAZİANTEP K.Y.D.   1         2
14 AHMET DAVUTLU 45V-015 SOMA K.S.Y.D.   1         2
15 MEHMET KARAKUŞ 27-233 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1
16 BURAK PAZARCIK 41-319 KOCAELİ O.D.     1       1
17 GÖKŞİN ERDAĞLI 59-113 TEKİRDAĞ K.K.K.D.     1       1
18 AHMET SAMİ DEVECİ 42R-083 KONYA O.D.     1       1
19 Cevheriye KÖKSAL 34K-1001 İSTANBUL A.K.S.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MEHMET DİNÇER YEŞİLDAL 34D-588 D.K.K.D 2 1   1     14
2 BURAK NALBANT 06B-135 BAŞKENT K.S.Ü.D. 3 2         13
3 SUAT ORAL 06A-152 ANKORDER 2   2       8
4 İBRAHİM YÖNET 34S-133 İSTANBUL S.D.       1     6
5 AZİZ ÇETİN 07-160 ANTALYA K.S.Y.D. 1         1 5
6 MURAT ERGÜN 27-293 GAZİANTEP K.Y.D.   1 1     1 5
7 ÖMER GERGİ 34A-120 ANADOLU O.D.         1   4
8 AYHAN BUĞDAY 35Y-300 KARŞIYAKA K.S.Y.D.   1 2       4
9 Yaşar GÜNGEVIŞ 34S-453 İSTANBUL S.D.         1   4
10 ALİ ASLAN 27-319 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
11 EROL GÜLSEVEN 06A-151 ANKORDER   1 1       3
12 UĞUR ÇETİN 06B-022 BAŞKENT K.S.Ü.D. 1           3
13 ADEM GENÇ 27-117 GAZİANTEP K.Y.D.   1         2
14 AHMET OĞUZ ALAYLI 55-010 KARADENİZ K.S.Y.D.   1         2
15 AHMET HAMDİ ALP 27T-007 GAZİANTEP K.K.K.D.   1         2
16 UTKU DEMİRTAŞ 06A-132 ANKORDER   1         2
17 MEHMET CEMAL SEVGİLİOĞLU 63-010 ŞANLIURFA K.S.Y.D.     1       1
18 MUSTAFA AKDAĞ 63S-077 ŞANLIURFA S.D.     1       1
19 Oktay ŞEN 43-109 KÜTAHYA S.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ŞEVKET BAŞARAN 26-247 ESKİŞEHİR K.S.Y.D. 1     1     9
2 ENGİN KANT 34S-019 İSTANBUL S.D.   1 2   1   8
3 KEMAL ERİŞEN 38-021 KAYSERİ K.S.Y.D.       1     6
4 GENCO KORAY ALADAĞ 38E-051 ERCİYES K.S.Y.D. 2           6
5 TAYFUN ÇAĞLAYANDERE 34K-801 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1         5
6 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1         5
7 AHMET HAMDİ ALP 27T-007 GAZİANTEP K.K.K.D.         1   4
8 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER 1           3
9 SÜLEYMAN KISAK 33-051 MERSİN K.S.D.     1     1 3
10 ERCAN KOÇOĞLU 06Y-003 ANADOLU K.K.K.Ü.D. 1           3
11 MEHMET CANGÜVEN 27-114 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
12 EMİN KURT 59-110 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1           3
13 ENVER CENGIZ 59-293 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1           3
14 EYÜP GÜLBAY 27-110 GAZİANTEP K.Y.D.   1 1       3
15 SUAT ORAL 06A-152 ANKORDER   1         2
16 UTKU DEMİRTAŞ 06A-132 ANKORDER   1         2
17 MUHAMMET GÜRAY BOZGÜNEY 33-035 MERSİN K.S.D.   1         2
18 ÖZKAN MERSİN 38E-110 ERCİYES K.S.Y.D.           1 2
19 İSMAİL KUŞÇUOĞLU 34D-760 D.K.K.D   1         2
20 MEHMET UZUNTÜRK 42-379 KONYA S.K.D.   1         2
21 AYTUĞ BAYGÜL 06Y-069 ANADOLU K.K.K.Ü.D.   1         2
22 SİNAN ÖZKAN 38E-020 ERCİYES K.S.Y.D.     1       1
23 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D.     1       1
24 SAİD KERİM ZAFER 33-153 MERSİN K.S.D.     1       1
25 HALİT KARAOĞLU 01-005 SEYHAN K.Ö.K.D.     1       1
26 BEKİR KILIÇ 38E-049 ERCİYES K.S.Y.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MEHMET DİNÇER YEŞİLDAL 34D-588 D.K.K.D 2 2 2 1     18
2 BURAK NALBANT 06B-135 BAŞKENT K.S.Ü.D. 2 4 2       16
3 Sunay ARABACI 16-469 BURSA K.S.Y.D. 1       1   7
4 YAVUZ BAŞARAN 34K-551 İSTANBUL A.K.S.D.       1     6
5 HAZİM YUCEL 38E-100 ERCİYES K.S.Y.D.         1   4
6 AZİZ ÇETİN 07-160 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
7 ORHAN KELEŞOĞLU 27T-002 GAZİANTEP K.K.K.D. 1           3
8 ABUZER BAKIR 02-009 ADIYAMAN K.D.K.Y.D. 1           3
9 M.İLHAN ANAKAYA 38E-010 ERCİYES K.S.Y.D. 1           3
10 MEHMET ALİ TÖRER 27-288 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
11 TAYFUN ÇAĞLAYANDERE 34K-801 İSTANBUL A.K.S.D.   1         2
12 İBRAHİM YÖNET 34S-133 İSTANBUL S.D.           1 2
13 YASİR MERAL 43-099 KÜTAHYA S.D.   1         2
14 FARUK ARTOS 33-076 MERSİN K.S.D.   1         2
15 FATİH KARAKUŞ 63-063 ŞANLIURFA K.S.Y.D.   1         2
16 HASAN ZİYA GENÇ 21-021 DİYARBAKIR K.K.K.D.           1 2
17 ALİ ASLAN 27-319 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1
18 ADEM GENÇ 27-117 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1
19 AHMET OĞUZ ALAYLI 55-010 KARADENİZ K.S.Y.D.     1       1
20 ERKAN AYIK 27-027 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1
21 CİVAN ÇAKIR 34K-889 İSTANBUL A.K.S.D.     1       1
22 MEHMET SAYGI 41-352 KOCAELİ O.D.     1       1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 SİNAN ÖZTÜRK 35S-1019 İZMİR S.D. 1 2     1 1 13
2 BURAK NALBANT 06B-135 BAŞKENT K.S.Ü.D. 2   1       7
3 KEMAL ERİŞEN 38-021 KAYSERİ K.S.Y.D.       1     6
4 OLGUN BÜLBÜL 17-039 ÇANAKKALE K.K.Y.D.       1     6
5 Sunay ARABACI 16-469 BURSA K.S.Y.D.     1   1   5
6 YASİR MERAL 43-099 KÜTAHYA S.D. 1           3
7 ADEM GENÇ 27-117 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
8 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
9 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D.   1 1       3
10 SALİH MIZRAK 34P-405 KIVGADER 1           3
11 ABDURAHMAN KARAKURT 27-133 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
12 MEHMET ERBEK 27-280 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
13 AZİZ ÇİN 34K-025 İSTANBUL A.K.S.D. 1           3
14 ŞEVKET BAŞARAN 26-247 ESKİŞEHİR K.S.Y.D.   1         2
15 ERCAN KOÇOĞLU 06Y-003 ANADOLU K.K.K.Ü.D.   1         2
16 ÖMER ÖZALP 38E-005 ERCİYES K.S.Y.D.           1 2
17 YAVUZ ENİŞTE 01-021 SEYHAN K.Ö.K.D.   1         2
18 TÜMAY AŞÇIOĞLU 27T-022 GAZİANTEP K.K.K.D.   1         2
19 ERDİNÇ ÇERMIK 27-099 GAZİANTEP K.Y.D.   1         2
20 LEVENT MERT 16-703 BURSA K.S.Y.D.   1         2
21 ALİ ASLAN 27-319 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1
22 HÜSEYİN DAĞLI 27-014 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1
23 AHMET SAMİ DEVECİ 42R-083 KONYA O.D.     1       1
24 GÜRKAN GÜNGÖR 34D-428 D.K.K.D     1       1
25 Koray KOCA 06A-124 ANKORDER     1       1
26 ŞERİF KANDİLCİ 34D-732 D.K.K.D     1       1