CRESTED/CRESTBRED 2018 SEZONU

KONYA - ANKARA - İSTANBUL - ŞANLIURFA

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 9 4 5 0 0 0 40
2 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 4 8 5 1 0 0 0 35
3 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4 4 5 3 0 0 0 25
4 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3 3 2 4 0 0 0 17
5 KENAN TEKKAN 34K-996 İSTANBUL A.K.S.D. 2 4 2 0 0 0 0 16
6 ŞÜKRÜ DAYI 10A-004 BALIKESİR O.D. 1 4 1 1 0 0 0 15
7 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 3 5 0 0 0 14
8 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4 1 3 4 0 0 0 13
9 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 2 4 0 0 0 0 0 12
10 RECEP KOZAN 41-728 KOCAELİ O.D. 3 1 4 0 0 0 0 11
11 MELİH AMASYALI 34K-991 İSTANBUL A.K.S.D. 2 3 1 0 0 0 0 11
12 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D. 2 1 3 1 0 0 0 10
13 ARDA ÖZYILDIRIM 10A-007 BALIKESİR O.D. 2 1 3 0 0 0 0 9
14 HASAN BOZKIR 34D-792 D.K.K.D 1 3 0 0 0 0 0 9
15 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 2 2 1 1 0 0 0 9
16 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 2 1 2 2 0 0 0 9
17 İBRAHİM AKGÜN 27K-007 GAZİANTEP O.D. 2 1 1 4 0 0 0 9
18 HÜSEYİN USLU 41-230 KOCAELİ O.D. 2 2 1 1 0 0 0 9
19 EMİN SALTAN 41-156 KOCAELİ O.D. 3 2 1 0 0 0 0 8
20 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 3 1 2 1 0 0 0 8
21 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 3 0 2 3 0 0 0 7
22 MEHMET TÜRK 34D-702 D.K.K.D 3 1 1 1 0 0 0 6
23 TANJU ALTINTAŞ 10A-002 BALIKESİR O.D. 3 0 1 4 0 0 0 6
24 ETHEM KOÇ 42-112 KONYA S.K.D. 1 2 0 0 0 0 0 6
25 TAYYAR ÖZBEK 41-019 KOCAELİ O.D. 1 2 0 0 0 0 0 6
26 FATİH ÇALIŞKAN 34K-672 İSTANBUL A.K.S.D. 3 0 2 1 0 0 0 5
27 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 1 1 0 2 0 0 0 5
28 MİTHAT GÜL 34K-648 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1 1 0 0 0 0 5
29 AYDIN AKYAZI 10A-010 BALIKESİR O.D. 2 1 0 2 0 0 0 5
30 URAL SARI 34K-794 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 1 0 0 0 0 5
31 AHMET AYTEKİN 34K-746 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 1 0 0 0 0 5
32 MELİH KURŞUN 10A-003 BALIKESİR O.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
33 MUSTAFA ÇABAŞ 41-356 KOCAELİ O.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
34 ENES ÖZDOĞDU 27K-034 GAZİANTEP O.D. 1 0 2 0 0 0 0 4
35 ERCAN BALCIK 54-162 SAKARYA Ö.K.S.D. 1 0 1 2 0 0 0 4
36 MUHARREM KERVANCI 27-136 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 0 1 0 0 0 4
37 ABDÜLBAKİ BENEK 51-039 NİĞDE K.S.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
38 AYHAN PAŞAOĞLU 34D-722 D.K.K.D 1 1 0 0 0 0 0 3
39 ALİ ÖZKARDEŞ 16-381 BURSA K.S.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
40 HAKKI GÜLER 48B-025 BODRUM S.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
41 NİHAT DABAK 34K-269 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
42 HİLMİ YAZGAN 41-032 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
43 İBRAHİM AKGÜN 07-127 ANTALYA K.S.Y.D. 1 0 1 1 0 0 0 3
44 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
45 CEMİL KAYAR 41-394 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
46 FARUK ÜNLÜ 34A-073 ANADOLU O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
47 İSMAİL BOZCAN 10A-006 BALIKESİR O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
48 NURCAN ÇINAR 34I-103 İSTANBUL O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
49 AZİZ GENÇSOY 34K-647 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
50 MEHMET GÜLER 42-142 KONYA S.K.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
51 TALAT DRAMALI 34K-633 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
52 MURAT ILGAZ 41-459 KOCAELİ O.D. 4 0 1 0 0 0 0 2
53 SİNAN PAŞAOĞLU 34K-1088 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
54 LEVENT ÖZDOĞDU 27-097 GAZİANTEP K.Y.D.   0 1 0 0 0 0 2
55 EYYÜP BARNA 27K-004 GAZİANTEP O.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
56 ALİ TAYLAN 45-505 MANİSA K.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
57 KEMAL ACAR 34D-817 D.K.K.D 3 0 1 0 0 0 0 2
58 İSMAİL KARDAŞ 41-607 KOCAELİ O.D. 2 0 0 2 0 0 0 2
59 ALİ ASICI 34K-1077 İSTANBUL A.K.S.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
60 MUHARREM KÜÇÜK 10-173 BALIKESİR K.S.Y.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
61 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1 0 1 0 0 0 0 2
62 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
63 EROL ÜNLÜ 34A-103 ANADOLU O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
64 ALİM BAYIR 41-272 KOCAELİ O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
65 ALP KÜRŞATÖRS 41-333 KOCAELİ O.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
66 MURAT YACI 34K-561 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
67 İSLAM İSLAMOĞLU 16-288 BURSA K.S.Y.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
68 TUNCAY KURTULDUM 34K-655 İSTANBUL A.K.S.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
69 RASİM ATAMER 42-403 KONYA S.K.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
70 GÜLTEKİN KAZANDÖĞER 34K-1100 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
71 AYTAÇ OZDEN 41-588 KOCAELİ O.D. 2 0 0 1 0 0 0 1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 2 1         8
2 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 4 1   1       4
3 ŞÜKRÜ DAYI 10A-004 BALIKESİR O.D. 1 1           3
4 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D. 2 1           3
5 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3 1           3
6 RECEP KOZAN 41-728 KOCAELİ O.D. 3   1         2
7 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 3     2       2
8 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1   1         2
9 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 1   1         2
10 ABDÜLBAKİ BENEK 51-039 NİĞDE K.S.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 KENAN TEKKAN 34K-996 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1           3
2 MEHMET GÜLER 42-142 KONYA S.K.D. 1 1           3
3 MUHARREM KERVANCI 27-136 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1           3
4 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D. 2   1         2
5 AYTAÇ OZDEN 41-588 KOCAELİ O.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 HÜSEYİN USLU 41-230 KOCAELİ O.D. 2 1 1 1       6
2 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 1           3
3 MELİH AMASYALI 34K-991 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1           3
4 MELİH KURŞUN 10A-003 BALIKESİR O.D. 2 1           3
5 NURCAN ÇINAR 34I-103 İSTANBUL O.D. 2 1           3
6 AZİZ GENÇSOY 34K-647 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1           3
7 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 4   1         2
8 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4   1         2
9 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 3   1         2
10 MUHARREM KÜÇÜK 10-173 BALIKESİR K.S.Y.D. 2   1         2
11 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3     1       1
12 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 3     1       1
13 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 1     1       1
14 İSMAİL KARDAŞ 41-607 KOCAELİ O.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 4 2 1         8
2 AHMET AYTEKİN 34K-746 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 1         5
3 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4   1 1       3
4 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 2 1           3
5 URAL SARI 34K-794 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1           3
6 MİTHAT GÜL 34K-648 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1           3
7 İBRAHİM AKGÜN 27K-007 GAZİANTEP O.D. 2 1           3
8 İSMAİL BOZCAN 10A-006 BALIKESİR O.D. 2 1           3
9 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3   1         2
10 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 3   1         2
11 KENAN TEKKAN 34K-996 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1         2
12 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 2   1         2
13 ENES ÖZDOĞDU 27K-034 GAZİANTEP O.D. 1   1         2
14 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4     1       1
15 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 1     1       1
16 TANJU ALTINTAŞ 10A-002 BALIKESİR O.D. 3     1       1
17 ERCAN BALCIK 54-162 SAKARYA Ö.K.S.D. 1     1       1
18 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2     1       1
19 RASİM ATAMER 42-403 KONYA S.K.D. 1     1       1
20 GÜLTEKİN KAZANDÖĞER 34K-1100 İSTANBUL A.K.S.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 4 2 1         8
2 MELİH AMASYALI 34K-991 İSTANBUL A.K.S.D. 2 2 1         8
3 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 2   1       7
4 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4   1 1       3
5 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4   1 1       3
6 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1 1       3
7 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 3 1           3
8 FARUK ÜNLÜ 34A-073 ANADOLU O.D. 2 1           3
9 URAL SARI 34K-794 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1         2
10 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 3   1         2
11 ALİ ASICI 34K-1077 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1         2
12 İBRAHİM AKGÜN 27K-007 GAZİANTEP O.D. 2     1       1
13 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 2     1       1
14 İBRAHİM AKGÜN 07-127 ANTALYA K.S.Y.D. 1     1       1
15 TUNCAY KURTULDUM 34K-655 İSTANBUL A.K.S.D. 2     1       1

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ARDA ÖZYILDIRIM 10A-007 BALIKESİR O.D. 2   2         4
2 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1 1       3
3 HÜSEYİN USLU 41-230 KOCAELİ O.D. 2 1           3
4 RECEP KOZAN 41-728 KOCAELİ O.D. 3 1           3
5 HASAN BOZKIR 34D-792 D.K.K.D 1 1           3
6 CEMİL KAYAR 41-394 KOCAELİ O.D. 1 1           3
7 ERCAN BALCIK 54-162 SAKARYA Ö.K.S.D. 1   1         2
8 AYDIN AKYAZI 10A-010 BALIKESİR O.D. 2     2       2

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 2 2 2       12
2 ŞÜKRÜ DAYI 10A-004 BALIKESİR O.D. 1 2           6
3 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D. 2   2 1       5
4 HASAN BOZKIR 34D-792 D.K.K.D 1 1           3
5 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4 1           3
6 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3   1 1       3
7 HİLMİ YAZGAN 41-032 KOCAELİ O.D. 1 1           3
8 İBRAHİM AKGÜN 07-127 ANTALYA K.S.Y.D. 1   1         2
9 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 2     1       1
10 İSMAİL KARDAŞ 41-607 KOCAELİ O.D. 2     1       1

 


ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4 2 3         12
2 KENAN TEKKAN 34K-996 İSTANBUL A.K.S.D. 2 3 1         11
3 TAYYAR ÖZBEK 41-019 KOCAELİ O.D. 1 2           6
4 ŞÜKRÜ DAYI 10A-004 BALIKESİR O.D. 1 1           3
5 AYDIN AKYAZI 10A-010 BALIKESİR O.D. 2 1           3
6 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 4 1           3
7 TANJU ALTINTAŞ 10A-002 BALIKESİR O.D. 3   1 1       3
8 ALİ TAYLAN 45-505 MANİSA K.D. 2   1         2
9 KEMAL ACAR 34D-817 D.K.K.D 3   1         2
10 ERCAN BALCIK 54-162 SAKARYA Ö.K.S.D. 1     1       1
11 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 2     1       1
12 MUHARREM KERVANCI 27-136 GAZİANTEP K.Y.D. 1     1       1
13 MUSTAFA ÇABAŞ 41-356 KOCAELİ O.D. 2     1       1
14 İSLAM İSLAMOĞLU 16-288 BURSA K.S.Y.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 2   1       7
2 RECEP KOZAN 41-728 KOCAELİ O.D. 3   2         4
3 MUSTAFA ÇABAŞ 41-356 KOCAELİ O.D. 2 1           3
4 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 1 1           3
5 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 2 1           3
6 ETHEM KOÇ 42-112 KONYA S.K.D. 1 1           3
7 NİHAT DABAK 34K-269 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1           3
8 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 3   1         2
9 MİTHAT GÜL 34K-648 İSTANBUL A.K.S.D. 1   1         2
10 ENES ÖZDOĞDU 27K-034 GAZİANTEP O.D. 1   1         2
11 FATİH ÇALIŞKAN 34K-672 İSTANBUL A.K.S.D. 3   1         2
12 EYYÜP BARNA 27K-004 GAZİANTEP O.D. 2   1         2
13 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 2     1       1
14 İBRAHİM AKGÜN 27K-007 GAZİANTEP O.D. 2     1       1
15 ALP KÜRŞATÖRS 41-333 KOCAELİ O.D. 3     1       1
16 MURAT YACI 34K-561 İSTANBUL A.K.S.D. 1     1       1

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4 2   1       7
2 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 2 1 1         5
3 EMİN SALTAN 41-156 KOCAELİ O.D. 3 1 1         5
4 İBRAHİM AKGÜN 27K-007 GAZİANTEP O.D. 2   1 2       4
5 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 2 1           3
6 ETHEM KOÇ 42-112 KONYA S.K.D. 1 1           3
7 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 4 1           3
8 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4   1 1       3
9 HAKKI GÜLER 48B-025 BODRUM S.D. 3 1           3
10 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 2   1         2
11 MURAT ILGAZ 41-459 KOCAELİ O.D. 4   1         2
12 SİNAN PAŞAOĞLU 34K-1088 İSTANBUL A.K.S.D. 1   1         2
13 LEVENT ÖZDOĞDU 27-097 GAZİANTEP K.Y.D.     1         2
14 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3     1       1
15 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 3     1       1
16 MELİH KURŞUN 10A-003 BALIKESİR O.D. 2     1       1
17 ALİM BAYIR 41-272 KOCAELİ O.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3 2   2       8
2 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 2 2           6
3 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 4   2         4
4 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 2 1           3
5 EMİN SALTAN 41-156 KOCAELİ O.D. 3 1           3
6 FATİH ÇALIŞKAN 34K-672 İSTANBUL A.K.S.D. 3   1 1       3
7 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1 1       3
8 AYHAN PAŞAOĞLU 34D-722 D.K.K.D 1 1           3
9 ALİ ÖZKARDEŞ 16-381 BURSA K.S.Y.D. 1 1           3
10 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 2   1         2
11 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3   1         2
12 RECEP KOZAN 41-728 KOCAELİ O.D. 3   1         2
13 TANJU ALTINTAŞ 10A-002 BALIKESİR O.D. 3     2       2
14 TALAT DRAMALI 34K-633 İSTANBUL A.K.S.D. 1   1         2
15 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4     1       1
16 EROL ÜNLÜ 34A-103 ANADOLU O.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MEHMET TÜRK 34D-702 D.K.K.D 3 1 1 1       6
2 ARDA ÖZYILDIRIM 10A-007 BALIKESİR O.D. 2 1 1         5
3 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1   1       4
4 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 4 1           3
5 ŞÜKRÜ DAYI 10A-004 BALIKESİR O.D. 1   1 1       3
6 HASAN BOZKIR 34D-792 D.K.K.D 1 1           3
7 ABDÜLBAKİ BENEK 51-039 NİĞDE K.S.D. 2   1         2